Jens Thorup
Īpašnieks

Dzimis 1959. gadā Dānijā.

Izglītība: Biznesa Koledža (vadība un finanses).

Pieredze sveču biznesā vairāk kā 25 gadi.
No 1999. gada Baltic Candles Ltd. izpilddirektors.
No 2010.gada Baltic Candles Ltd. īpašnieks.

Zita Sāviča
Direktore

Tel : + 371 63 70 71 66
e-pasts : zitas@balticcandles.com
valodas:  

Tirdzniecības departaments

Raivis Stols
Tirdzniecības vadītājs


Tālr : + 371 63 70 70 31
e-pasts : raiviss@balticcandles.com
valodas:

Veronika Kaimiņa
Tirdzniecības menedžeris
Baltijas Tirgus

Tālr :    + 371 63 70 70 32
Mob.    + 371 28 68 23 07
e-pasts : veronika@balticcandles.com
valodas:

Inga Bēvalde
Tirdzniecības menedžeris


Tālr. : + 371 63 70 70 37
e-pasts : ingab@balticcandles.com
valodas:

Agnese Kanča
Tirdzniecības menedžeris

Tālr : + 371 63 70 71 71
e-pasts : agnesek@balticcandles.com
valodas:

Pernille Nielsen
Tirdzniecības menedžeris


Tālr. : + 45 36 39 03 83
Fakss: + 45 36 39 03 98
e-pasts : pernillen@balticcandles.com
valodas:


Iepirkumu departaments

Iveta Ubaviča
Iepirkumu menedžeris


Tālr.: +371 63 70 71 65
e-pasts : ivetau@balticcandles.com
valodas :


Birojs

Andra Juste
Sekretāre


Tālr.: + 371 63 70 70 13
e-pasts : andraj@balticcandles.com
bc_andra
valodas:

 

 

 


Baltic Candles Ltd.
Uzvaras iela 22, Dobele LV 3701
Tālr.: + 371 63707013
e-pasts: info@balticcandles.com


Kā mūs atrast