Baltic Candles ir lielākais sveču ražotājs Baltijā, un viens no lielākajiem Eiropā. 99 procentus savas produkcijas eksportējam.

Mūsu pamattirgus ir Skandināvijas valstis, tādēļ produkcijas pamatā dominē ziemeļvalstu stils un krāsas. Tājā pat laikā vienmēr esam atvērti jaunām, radošām idejām un cenšamies izpildīt ikviena klienta vēlmes un ieceres.

Lepojamies ar to, ka mūsu klienti ir gan lielveikalu tīkli, gan specializēti dāvanu veikali un restorāni, kā arī augstas klases interjera preču veikali.

Esam lepni ar spēju būt ātri un fleksibli, katram klientam nodrošinot individuālu pieeju. Piedāvājam profesionālu padomu kolekciju izstrādē, sākot ar sveču dizainu, to krāsām, un beidzot ar pilnu produktu pakošanu pēc klienta vēlmēm, ar klienta preču zīmolu.

Sveces piedāvājam plašā klāstā, izmantojot dažādus apstrādes veidus, lakas, zīmējumus, tādējādi sveces iegūst atšķirīgas virsmas. Tās ražojam gan izmantojot tehnoloģijas, gan roku darbu. Piedāvājumā ir galda sveces, pulverspiestās, karsti lietās, figūrsveces, arī aromatizētās un daudz dažādas citas.

Baltic Candles izmanto augstas kvalitātes izejmateriālus un ražošanas tehnoloģijas, nodrošinot kvalitatīvu, videi draudzīgu produkciju.

Visu produkciju rūpīgi pārbaudām savā laboratorijā. Mūsu sveces ieguvušas Eiropas kvalitātes zīmi RAL, kuru piešķir Eirpopas Kvalitātes Asociācija, bet stearīna sveces ieguvušas Skandināvijā tik populāro, videi draudzīgo produktu EKO SWAN zīmi, kas neapšaubāmi ir produkcijas augstākās kvalitātes apliecinājums.

Ražotne atrodas Dobelē, mazpilsētā, kas atrodas 70 kilometru attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Atrašanās vieta ir ļoti izdevīga, tā nodrošina ērtu pārvadājumu tīklu uz visām sadarbības valstīm.

Nekautrējieties sazināties ar Baltic Candles, ļaujiet mums parūpēties par labāko risinājumu jūsu ieceru realizēšanā. Kontakts - info@balticcandles.com

Latvijas un Eiropas sveču ražotāju asociāciju biedrs.